Get latest online news updates. All news categories available here . Join with us to make our news chain rapid and randomly.

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଲାଇଭ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍କୋର ଏବଂ ତୃତୀୟ T20I ଅପଡେଟ୍ସ: କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ହାପ ସେଂଛୁରୀ ବଳରେ WI ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ଥିତିରେ।



ସେଣ୍ଟ ଲୁସିଆରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଲାଇଭ୍ T20I ମ୍ୟାଚ୍ ର ଲାଇଭ୍ କଭରେଜକୁ ନମସ୍କାର ଏବଂ ସ୍ୱାଗତ |  ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟି-୨୦ରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ତୃତୀୟ ଟି-୨୦ରେ ସିରିଜ୍  ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ।ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ଦଳ ସହିତ ଖେଳୁଥିବାରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ତାରକା ଖେଳାଳି ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର, ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଏବଂ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ପଦର୍ଶନ ହରାଉଛି।

ଏହି ସମୟରେ, ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର 36 ଟି ଡେଲିଭରିରେ 61 ଟି ଟପ-ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିବା ନକ୍ ଉତ୍ପାଦନ କରିଥିଲେ କାରଣ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ 56 ରନ୍ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଏଠାରେ ଥିବା ଡାରେନ୍ ସାମି କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଟି-୨୦ ସିରିଜରେ 2-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଥିଲା।

ବାମହାତୀ ଏବଂ ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, ଯିଏ ଅପରାଜିତ 47 ରନ୍ କରି ଆଉଟ୍ ହୋଇନଥିଲେ, ଆୟୋଜକମାନଙ୍କୁ 196/4 ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।  ଏହା ପରେ ବୋଲରମାନେ 19.2 ଓଭରରେ 140 ପାଇଁ ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରିଥିଲେ, କାରଣ ଘରୋଇ ଦଳ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ବ୍ୟାପକ ବିଜୟ  ପ୍ରାପ୍ତକରି ଜୁଲାଇ 9 ରେ 18 ରନ୍ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା।
Share:

No comments:

Post a Comment

Search This Blog

Labels

Recent Posts

Our News Catagories

  • Sports
  • Entertainment
  • Sports
  • Education