Get latest online news updates. All news categories available here . Join with us to make our news chain rapid and randomly.

୭ଲକ୍ଷରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ପୁଅ ଥାଇଲାଣ୍ଡରୁ ଡାକିଥିଲେ କଲଗାର୍ଲକୁ, କରୋନାରେ ହେଇଗଲା ଯୁବତୀର ମୃତ୍ୟୁ ଆଉ ତାପରେ...


ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ କର୍ଲଗାର୍ଲ ଏଠାରେ ଲୋହିଆ ହସ୍ପିଟାଲରେ କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା, ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଏହି କଲ୍ ଗାର୍ଲ 10 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଥାଇଲାଣ୍ଡରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପୁଅ 7 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଡାକିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ 2 ଦିନ ପରେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଲୋହିଆ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସେ 3 ମଇରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।


ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଦୂତାବାସ ନିକଟକୁ ଯାଇ ମୃତଦେହକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ କେହି ସାମ୍ନାକୁ ନ ଆସିବା ପରେ ଶନିବାର ଦିନ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ଏହି ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ। କର୍ଲଗାର୍ଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜଧାନୀରେ ଥିବା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି କଲ୍ ଗାର୍ଲଙ୍କ ସହ ଆଉ କିଏ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, କର୍ଲଗାର୍ଲ ରାଜସ୍ଥାନର ଜଣେ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଏଜେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁଛି। ପୋଲିସର ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର କଲ୍ ଗର୍ଲ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିଲେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପୁଅ ଯେତେବେଳେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତଙ୍କୁ ଡାକି ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ କର୍ଲଗାର୍ଲର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଦୂତାବାସ ତାଙ୍କୁ ଭାରତର ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ସହାୟତାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା।

Share:

No comments:

Post a Comment

Search This Blog

Labels

Recent Posts

Our News Catagories

  • Sports
  • Entertainment
  • Sports
  • Education