Get latest online news updates. All news categories available here . Join with us to make our news chain rapid and randomly.

ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅରର 30 ବର୍ଷରେ ପାଦ ପକାଇଲେ ତବୁ

1995 ରେ ଦକ୍ଷିଣ ସୁପରଷ୍ଟାର ଭେଙ୍କଟେଶ ଡାଗଗୁବତୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଟଲିଉଡ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।      ଆଜି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ 30 ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ ଏକ ବିରଳ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ତବୁ ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାର, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଲମ୍ବା ନୋଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଏକ ଦୃ solid ମୂଳଦୁଆ ପକାଇଥିଲେ।  ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନଂ 1 ରିଲିଜ୍ ହେବାର 30 ବର୍ଷ ହେବାର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଭାବରେ ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ |

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗର୍ବ ସହିତ ଏକ ଗର୍ବର ମୂହୁର୍ତ୍ତ ... କୃତଜ୍ଞତାର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |  ରାମା ନାଇଡୁ ସାର୍, ସୁରେଶ ନାଇଡୁ, ଭେଙ୍କଟେଶ ନାଇଡୁଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଥମ ମୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିବାରୁ, ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏକ ମୂଳଦୁଆ ପକାଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ... ଏବଂ କାହା ପାଇଁ, ମୁଁ ସର୍ବଦା ପାପା ହେବି। (ତେଲୁଗୁରେ ଶିଶୁ :)) ମୋର ଗୁରୁ କେ  ପରଦାରେ ମୋତେ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ରାଓ, ଯିଏ ମୋତେ ନମ୍ରତା, ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଠିକ୍ ସମୟରେ ହେବାର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଭୁଲିଯିବାର ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଶିଖାଇଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁଗୁରୁ ଧନ୍ୟବାଦ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ we ଣୀ |  ଏହି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ମୋ ସହ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ”
Share:

No comments:

Post a Comment

Search This Blog

Labels

Recent Posts

Our News Catagories

  • Sports
  • Entertainment
  • Sports
  • Education