Get latest online news updates. All news categories available here . Join with us to make our news chain rapid and randomly.

ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ No.4 ସ୍ପଟ୍ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଛିବା ଏକ କଠିନ ଆହ୍ବାନ ହେବ।

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଗାମୀ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନଂ -4 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ଚୟନ କରିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏକ କଠୋର ଆହ୍ବାନ ହେବ।  ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍ ପରେ ମେଗା ଟି -20 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଭାରତ ଦଳ ଚୟନ କରିବାକୁ ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଚୟନ କମିଟିକୁ କିଛି ବଡ କଲ କରିବାକୁ ପଡିବ।  2021 ଟି -20 ବିଶ୍ୱ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ କାରଣ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ୟୁଏଇ ଏବଂ ଭାରତରୁ ଓମାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି |

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆବିର୍ଭାବ ସହିତ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ କିଛି କଠୋର କଲ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |  ଚୋପ୍ରା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ନଂ 4 ବାଛିବା ସ୍ଥିତିରେ ନାହାଁନ୍ତି।ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠିନ ପ୍ରଶ୍ନ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବାଛିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ |  ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତିରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ସେହି କଲ୍ ନେବାକୁ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି।

କ୍ରିକେଟର ଟର୍ନ କମେଣ୍ଟେଣ୍ଟର୍ WC ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ କେବଳ .4 ସ୍ଲଟ୍ ବାକି ଅଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।ଯଦି ରାହୁଲ ଏବଂ ରୋହିତ  NO.1 ଓ NO.2 ଏବଂ କୋହଲି No.3 ରେ ଖେଳନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ No.5 କିମ୍ବା No.6 କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଉପାୟରେ ଖେଳନ୍ତି, ତେବେ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ପରେ ଆପଣ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ପାଇଛନ୍ତି |  ତେଣୁ, କେବଳ ଗୋଟିଏ ସ୍ଲଟ୍ ବାକି ଅଛି ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ନଂ 4 |  ତେଣୁ ନମ୍ବର 4 ରେ ଶ୍ରେୟାସ କିମ୍ବା ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର, ଏହା ଏକ କଠୋର ଆହ୍ୱାନ |
Share:

No comments:

Post a Comment

Search This Blog

Labels

Recent Posts

Our News Catagories

  • Sports
  • Entertainment
  • Sports
  • Education