Get latest online news updates. All news categories available here . Join with us to make our news chain rapid and randomly.

ନିଜ ହନିମୁନରେ ଝିଅ ନିଜ ମା କୁ ନେଇକି ଯାଇଥିଲେ, କନିଆଁକୁ ଛାଡି ବର ଶାଶୁ ମା ସହ କରିଦେଲା ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ଜାଣିଲେ କହିବେ ହେ ଭଗବାନ କଣ ସବୁ ହଉଛି

 

 


ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାତା ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କ ର ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତୁ | ଝିଅ ଙ୍କ ର ସୁଖମୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ମା ପ୍ରାୟତ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବିବାହିତ ଝିଅର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରୁଥିବା କୌଣସି ମାତା କେବେ ହେଲେ ରହିପାରନ୍ତି କି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଏପରି ଜଣେ ମା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା କୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ କି ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଏହିପରି ଏକ ମାମଲା ରେ ଜଣେ ମା ନିଜ ଝିଅ କୁ ଧୋକା ଦେଇ ତାଙ୍କ ପତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଯୁବତୀ ଙ୍କ ର ଜୀବନ ର ଏହି ଦୁଖଦଃ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ସେ ଦୀର୍ଘ 10 ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ |

ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଶାଶୁ ଙ୍କ ସହ ରଖିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ

ଲରେନ୍ ୱାଲ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହନିମୁନ୍‌ରେ ନେଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ମାତା ଜୁଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପାଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ | ତା’ପରେ ଲରେନ୍ ଓ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିବାହର 2 ମାସ ପରେ ଯେତେବେଳେ ପଡ଼ୋଶୀ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ମା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି | ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ତାଙ୍କ ମାତା ଜୁଲିଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ |

ଏହା ଲରେନ ଙ୍କ ପାଁଇ ଏକ ବଡ଼ ଧକ୍କା ଥିଲା | ଯେଉଁ ମାତା ଏହି ବିବାହରେ 14 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ| ସେହି ମା ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସୁଖ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ | ଲରେନ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରମୁଖ ଅସୁବିଧା ହେଲା ଯେତେବେଳେ ମା କିଛି ମାସ ପରେ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ |

ଲରେନ୍ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି

ଲଣ୍ଡନର ଟୁଇକେନହାମର ରେ ରହୁଥିବା ଲୋରେଲ ୱାଲ୍ 2004 ରେ ପାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। 2005 ରେ, ମାତା ଜୁଲି ପାଉଲଙ୍କ ସନ୍ତାନର ମାତା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ 2009 ରେ ମାତା ପାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହି ବିବାହରେ ଲରେନ୍ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ। ସେହି ପୁରୁଷ ସହିତ ସେ ମା’ର ବିବାହର ନିଜେ ଦେଖିଥିଲେ |

Share:

No comments:

Post a Comment

Search This Blog

Labels

Recent Posts

Our News Catagories

  • Sports
  • Entertainment
  • Sports
  • Education